Důvody, proč si půjčit automobil u autopůjčovny Brno

Přemýšlíte nad tím, že byste využili služeb autopůjčovny, stále však máte kolem sebe spoustu těch, co se vás od pronajmutí snaží odradit? Nedejte na jejich názory, které velmi často pramení z názorů jiných, aniž by sami nějakou ze služeb kvalitní autopůjčovny vyzkoušeli. Dnes vám řekneme o tom, proč služeb od autopůjčovny Brno využít.

Ceny, které vás mile překvapí

Autopůjčovna Brno patří mezi velmi oblíbené autopůjčovny. A není to jen cenami, které začínají na 199 korunách za hodinu pronájmu, ale i kvalitou jimi nabízených služeb. Jak jsme již zmínili, autopůjčovna Brno nabízí pronájem od výhodných 199 korun za hodinu bez DPH. Samozřejmě – i jako jinde platí, že čím déle budete mít automobil pronajatý, tím výhodnější ceny pro vás budou připravené. Dlouhodobý pronájem vozidel pak autopůjčovna Brno řeší s klienty naprosto individuálně.

Vyrazit můžete i s velkým množstvím zavazadel

V případě, že se chystáte vyrazit na dovolenou nejen se svojí rodinou, ale i se svými koly či lyžemi, nemusíte se bát, že by to nešlo provést. Autopůjčovna Brno vám nabízí také zapůjčení nejrůznějšího vybavení a spoustu příjemných doplňkových služeb. Kromě střešních boxů si můžete zapůjčit i střešní nosiče kol či tažné zařízení.

Využijte možnosti pronajmout si automobil i s řidičem

Potřebujete se přepravovat z místa na místo, hromadná doprava se vám nezdá, ale vlastní řidičský průkaz nemáte? Nebo jej máte, ale již předem víte, že nebudete moct řídit, například na svatbě či jiné společenské akci? V tom případě vám autopůjčovna Brno nabízí pronájem vozidla i s profesionálním řidičem. Tento řidič má mnohaleté zkušenosti a pravidelné školení, díky čemuž je vaše spokojenost zajištěna.