Půjčovna dodávek Český Těšín

Naše půjčovna dodávek v Českém Těšíně a okolí nabízí dodávky různých velikostí, jak na krátkodobé, tak také na dlouhodobé zapůjčení. Dodávky půjčujeme přímo ve Vašem městě Český Těšín, a také v jeho okolí. Všechny dodávky jsou ve velmi dobrém stavu, jsou pravidelně servisovány a kontrolovány.

Krátkodobé zapůjčení dodávky je možné od 290 Kč/h včetně DPH, cena zapůjčení dodávky na den (24h) činí od 1 100 Kč včetně DPH. Záleží vždy na typu a velikosti dodávky. Podrobný výpis cen vozidel a podmínek zapůjčení naleznete na kartě vozidla. Půjčovnu dodávek nabízíme jak pro soukromé, tak i firemní účely. Vyzvednutí dodávky je možné v Českém Těšíně nebo po domluvě i v jiném městě než Český Těšín.

V případě zájmu o delší či pravidelný pronájem máme individuální ceny, kontaktujte nás!

Dodávky vždy půjčujeme s plnou nádrží a s plnou nádrží se dodávky poté také vrací. V ceně denního nájmu zapůjčení dodávky je 300 km/den. Nad 300 km se poté doplácí 2,20 kč za každý najetý km nad tento limit.

Všechny naše dodávky jsou zákonně a havarijně pojištěné, mají NON-STOP asistenční služby v rámci ČR a celé EU, a mají dálniční známku.

Výhody naší půjčovny dodávek Český Těšín

  • Veškeré pojištění – zákonné a havarijní
  • NON-STOP asistenční služby v celé ČR a EU
  • Denní nájezd 300 km zdarma
  • Výjezdy za hranice ČR bez dalších příplatků a poplatků
  • Dálniční známka
  • Pro stálé zákazníky individuální ceny
  • Mnoho doplňkových služeb
  • Možnost zapůjčení vozu s řidičem

Autopůjčovna Český Těšín – půjčovna osobních vozů

Naše půjčovna osobních vozů nabízí jak krátkodobé, tak také dlouhodobé zapůjčení  aut přímo ve Vašem městě Český Těšín a jeho okolí. Všechna vozidla jsou ve velmi dobrém stavu, jsou pravidelně servisována a kontrolována. Možnost přistavení vozu je v Českém Těšíně či na předem domluveném místě, a taktéž návrat vozu je ve městě Český Těšín nebo po dohodě na jiném místě.

Krátkodobé zapůjčení auta je možné od 390 Kč/den včetně DPH. Záleží vždy na délce zapůjčení a modelu vozidla. Podrobný výpis cen vozidel a podmínek zapůjčení naleznete na kartě vozidla. Půjčovna aut je jak pro soukromé, tak i pro firemní účely.

Všechna naše auta v půjčovně jsou zákonně a havarijně pojištěná, mají NON-STOP asistenční služby v rámci ČR a celé EU a vybraná osobní vozidla mají také dálniční známku.

V případě zájmu o delší či pravidelný pronájem máme individuální ceny, kontaktujte nás!

Nabízíme spolupráci firmám, autoservisům a jiným institucím !!!