Půjčovna dodávek Orlová

Naše půjčovna dodávek Orlová má sídlo v Českém Těšíně, ale půjčujeme dodávky v celém Severomoravském kraji i ve městě Orlová a jeho okolí. Nabízíme dodávky různých velikostí, jak na krátkodobé, tak také dlouhodobé zapůjčení. Dodávky půjčujeme v Českém Těšíně nebo po domluvě také ve Vašem městě Orlová a  jeho okolí. Všechny dodávky jsou ve velmi dobrém stavu, jsou pravidelně servisovány a kontrolovány.

Krátkodobé zapůjčení dodávky je možné od 290 Kč/h s DPH, cena zapůjčení dodávky na den (24h) činí od 1 100 Kč včetně DPH. Záleží vždy na typu a velikosti dodávky. Podrobný výpis cen vozidel a podmínek zapůjčení naleznete na kartě vozidla. Půjčovnu dodávek nabízíme jak pro soukromé, tak i firemní účely. Vyzvednutí dodávky je možné v Českém Těšíně nebo po domluvě i ve Vašem městě Orlová.

V případě zájmu o delší či pravidelný pronájem máme individuální ceny, kontaktujte nás!

Dodávky vždy půjčujeme s plnou nádrží a s plnou nádrží se dodávky poté také vrací. V ceně denního nájmu zapůjčení dodávky je nájezd 300 km/den. Nad 300 km se poté doplácí 2 kč za každý najetý km nad tento limit.

Všechny naše dodávky jsou zákonně a havarijně pojištěné, mají NON-STOP asistenční služby v rámci ČR a celé EU a mají dálniční známku.

Výhody naší půjčovny dodávek Orlová

  • Veškeré pojištění – zákonné a havarijní
  • NON-STOP asistenční služby v celé ČR a EU
  • Denní nájezd 300 km zdarma
  • Výjezdy za hranice ČR bez dalších příplatků a poplatků
  • Dálniční známka
  • Pro stálé zákazníky individuální ceny
  • Mnoho doplňkových služeb
  • Možnost zapůjčení vozu s řidičem

Důvody, proč si půjčit automobil u autopůjčovny Orlová

Přemýšlíte nad tím, že byste využili služeb autopůjčovny, stále však máte kolem sebe spoustu těch, co se vás od pronajmutí snaží odradit? Nedejte na jejich názory, které velmi často pramení z názorů jiných, aniž by sami nějakou ze služeb kvalitní autopůjčovny vyzkoušeli. Dnes vám řekneme o tom, proč služeb od autopůjčovny Orlová využít.

Ceny, které vás mile překvapí

Autopůjčovna Orová patří mezi velmi oblíbené autopůjčovny. A není to jen cenami, které začínají na 350 korunách za den pronájmu, ale i kvalitou jimi nabízených služeb. Jak jsme již zmínili, autopůjčovna Orlová nabízí pronájem od výhodných 350 korun za 24hod včetně DPH. Samozřejmě – i jako jinde platí, že čím déle budete mít automobil pronajatý, tím výhodnější ceny pro vás budou připravené. Dlouhodobý pronájem vozidel pak autopůjčovna Orlová řeší s klienty naprosto individuálně.

Vyrazit můžete i s velkým množstvím zavazadel

V případě, že se chystáte vyrazit na dovolenou nejen se svojí rodinou, ale i se svými koly či lyžemi, nemusíte se bát, že by to nešlo provést. Autopůjčovna Orlová vám nabízí také zapůjčení nejrůznějšího vybavení a spoustu příjemných doplňkových služeb. Kromě střešních boxů si můžete zapůjčit i střešní nosiče kol či tažné zařízení.

Využijte možnosti pronajmout si automobil i s řidičem

Potřebujete se přepravovat z místa na místo, hromadná doprava se vám nezdá, ale vlastní řidičský průkaz nemáte? Nebo jej máte, ale již předem víte, že nebudete moct řídit, například na svatbě či jiné společenské akci? V tom případě vám autopůjčovna Orlová nabízí pronájem vozidla i s profesionálním řidičem. Tento řidič má mnohaleté zkušenosti a pravidelné školení, díky čemuž je vaše spokojenost zajištěna.

V případě zájmu o pronájem delší či pravidelný máme individuální ceny, kontaktujte nás!

Nabízíme spolupráci firmám, autoservisům a jiným institucím !!!