Půjčovna dodávek Šenov

 

Naše půjčovna dodávek má sídlo v Českém Těšíně, ale půjčujeme dodávky v celém Severomoravském kraji i ve městě Šenov a jeho okolí. Nabízíme dodávky různých velikostí, jak na krátkodobé, tak také dlouhodobé zapůjčení. Dodávky půjčujeme v Českém Těšíně nebo po domluvě také ve Vašem městě Šenov a  jeho okolí. Všechny dodávky jsou ve velmi dobrém stavu, jsou pravidelně servisovány a kontrolovány.

Krátkodobé zapůjčení dodávky je možné od 199 Kč/h (bez DPH), cena zapůjčení dodávky na den (24h) činí kolem 1300 Kč včetně DPH. Záleží vždy na typu a velikosti dodávky. Podrobný výpis cen vozidel a podmínek zapůjčení naleznete na kartě vozidla. Půjčovnu dodávek nabízíme jak pro soukromé, tak i firemní účely. Vyzvednutí dodávky je možné v Českém Těšíně nebo po domluvě i možnost přistavení u Vás, ve městě Šenov. 

V případě zájmu o delší či pravidelný pronájem máme individuální ceny, kontaktujte nás!

Dodávky vždy půjčujeme s plnou nádrží a s plnou nádrží se dodávky poté také vrací. V ceně denního nájmu zapůjčení dodávky je nájezd 300 km/den. Nad 300 km se poté doplácí 2 kč za každý najetý km nad tento limit.

Všechny naše dodávky jsou zákonně a havarijně pojištěné, mají NON-STOP asistenční služby v rámci ČR a celé EU a mají dálniční známku

 

Výhody naší půjčovny dodávek Šenov

  • Veškeré pojištění – zákonné a havarijní 
  • NON-STOP asistenční služby v celé ČR a EU
  • Denní nájezd 500 km zdarma
  • Výjezdy za hranice ČR bez dalších příplatků a poplatků
  • Dálniční známka
  • Pro stálé zákazníky individuální ceny
  • Mnoho doplňkových služeb 
  • Možnost zapůjčení vozu s řidičem

 

Autopůjčovna Šenov – půjčovna osobních vozů

Naše půjčovna osobních vozů má sídlo v Českém Těšíně, ale půjčujeme vozidla v celém Severomoravském kraji i ve Vašem městě Šenov a jeho okolí. Nabízíme auta jak na krátkodobé, tak také dlouhodobé zapůjčení. Všechna vozidla jsou ve velmi dobrém technickém stavu, jsou pravidelně servisována a kontrolována. Možnost zapůjčení vozidla je v Českém Těšíně nebo po domluvě možnost přistavení vozidla ve Vašem městě Šenov a jeho okolí.

Krátkodobé zapůjčení auta je možné od 490 Kč/den včetně DPH. Záleží vždy na délce zapůjčení a modelu vozidla. Podrobný výpis cen vozidel a podmínek zapůjčení naleznete na kartě vozidla.Půjčovna aut je jak pro soukromé, tak i pro firemní účely.

Všechna naše auta v půjčovně jsou zákonně a havarijně pojištěná, mají NON-STOP asistenční služby v rámci ČR  a vybraná osobní vozidla mají také dálniční známku.

 

V případě zájmu o pronájem delší či pravidelný máme individuální ceny, kontaktujte nás! 

Nabízíme spolupráci firmám, autoservisům a jiným institucím !!!